
Tropiclean Kiwi & Coconut Butter Pet Conditioner 592ml
Opis
Tropiclean Odżywka Kiwi & Coconut Butter Pet Conditioner 592ml
- PRODUKT PRZEZNACZONY DLA PSÓW I KOTÓW
- Odżywka nadaje sierści piękny zapach i powoduje, że sierść jest jedwabista w dotyku i lśniąca oraz łatwa do rozczesywania.
Masło kakaowe i kiwi zapewniają wilgotność skóry i sierści tworząc naturalny płaszcz ochronny. Papaja nadaje piękny zapach sierści w czasie i po kąpieli.
Naturalne składniki odżywki powodują, że kąpiel jest łatwa i przyjemna. Odżywka nie powoduje łzawienia .
Dla psów i kotów w każdym wieku. Nie zaburza działania preparatów przeciw pchłom. - SKŁAD:
- Oczyszczona woda, naturalne składniki : Avena sativa – owies, masło kokosowe, ekstrakt z : kiwi, jagód, papai, rumianku, prawoślazu, hydrolizowane białko roślinne, perfumy, witamina E.
- SPOSÓB UŻYCIA:
- Wstrząsnąć przed użyciem. Wmasować odżywkę w wilgotną, czystą sierść przez 3 do 5 minut, następnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
- POJEMNOŚĆ: 592ml